KTO SME

       Na slovenský trh naša firma oficiálne vstúpila v roku 2008. Zameriavame sa na špecializované činnosti vo výškach k čomu smerujú aj naše kvalifikácie. K samotnej práci vo výškach sme sa dostali ako väčšina výškových pracovníkov prostredníctvom nášho koníčka - horolezectva. Nad takouto prácou mnohí krútia hlavou a nikdy by ju nerobili, mnohí si o nás myslia, že sme blázni a naopak, niektorí na nás obdivujú s akým úsmevom dokážeme túto prácu vykonávať. V mnohých prípadoch ide o práce na nedostupných miestach, ťažko prístupných miestach (v uzavretých priestoroch), alebo z finančného hľadiska je nevýhodné postaviť lešenie - a práve tu nás môžete využiť pre Váš prospech. Naše práce sa začínajú pri rodinných domoch, kde nás môžete vidieť natierať strechu, žľaby, opravovať komín ale tiež na presklených budovách či autosalónoch. Nepohrdneme ani panelákmi, či kostolnými vežami, montážou reklamných pútačov, historickými budovami či prácou v priemyselných fabrikách na konštrukciách, komínoch alebo stožiaroch...
 
Okrem prác vo výškach vieme klientom ponúknuť aj vzdelávacie a zážitkové činnosti s využitím horolezeckých aktivít. Zaoberáme sa kompletnou organizáciou,ako aj subdodávateľskou činnosťou teamspirit či teambuilding eventov pre firmy a organizácie. Zúčastnili sme sa aj výškových prác pri vystúpení kaskadérov, resp. umelcov, ktorým bolo potrebné zabezpečiť istiace stanovište alebo ich zaistiť iným vhodným spôsobom.
 
Každý pracovník absolvoval školenie pre pracovníkov vo výškach v zmysle vyhlášky 374/1990 Z.z. a je pravidelne každý rok preškolený.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, radi Vám poskytneme bližšie informácie a vyhotovíme cenovú ponuku, prípadne uzavrieme zmluvu o dielo.
 
 
Mgr. Miroslav Knoško a PaedDr. Jaroslav Kompán, PhD.

RP plus, s r.o.

 


Fotogaléria